Продукція > KYOCERA AVX > TCJ5337M010R0100
TCJ5337M010R0100
TCJ5337M010R0100 KYOCERA AVX
TCJ-2887130.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 10V 330uF 20% 2917 E SR=100mohm
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 10V 330uF 20% 2917 ESR=100mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJ5337M010R0100 TCJ5337M010R0100 Виробник : AVX J-Cap-890240.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 10V 330uF 20% 2917 ESR=100mOhm