Продукція > KYOCERA AVX > TCJA685M020R0150E
TCJA685M020R0150E
TCJA685M020R0150E KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 6.8uF; 20VDC; A; 1206; SMD; ESR: 150mΩ
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 20V DC
ESR value: 0.15Ω
Roll diameter max.: 180mm
Case: A
Manufacturer series: TCJ
Mounting: SMD
Type of capacitor: tantalum-polymer
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 6.8µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: tantalum-polymer; 6.8uF; 20VDC; A; 1206; SMD; ESR: 150mΩ, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 20V DC, ESR value: 0.15Ω, Roll diameter max.: 180mm, Case: A, Manufacturer series: TCJ, Mounting: SMD, Type of capacitor: tantalum-polymer, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 6.8µF.