Продукція > KYOCERA AVX > TCJB106M035R0150E
TCJB106M035R0150E
TCJB106M035R0150E KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 10uF; 35VDC; B; 1210; SMD; ESR: 150mΩ
Type of capacitor: tantalum-polymer
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 35V DC
Mounting: SMD
Case: B
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: TCJ
ESR value: 0.15Ω
Roll diameter max.: 180mm
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: tantalum-polymer; 10uF; 35VDC; B; 1210; SMD; ESR: 150mΩ, Type of capacitor: tantalum-polymer, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 35V DC, Mounting: SMD, Case: B, Case - inch: 1210, Case - mm: 3528, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: TCJ, ESR value: 0.15Ω, Roll diameter max.: 180mm.