Продукція > AVX > TCJB156M025S0100
TCJB156M025S0100
TCJB156M025S0100 AVX
tcj-776064.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 25V 15uF 20% 1210 ESR=100mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук