Продукція > AVX > TCJB157M006S0070
TCJB157M006S0070 AVX
tcj-776064.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 150uF 20% 1210 ESR=70mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук