Продукція > AVX > TCJB226M025S0150
TCJB226M025S0150 AVX
tcj-776064.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 25V 22uF 20% 1210 ESR=150mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук