Продукція > KYOCERA AVX > TCJB227M002R0045E
TCJB227M002R0045E
TCJB227M002R0045E KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 2.5V 220uF 20% 1210 ESR=45mOhm Black Res
Написати відгук