Продукція > KYOCERA AVX > TCJB227M004R0070E
TCJB227M004R0070E
TCJB227M004R0070E KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 4V 220uF 20% 1210 ES R=70mOhm Black Resin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук