Продукція > KYOCERA AVX > TCJB336M006R0070E
TCJB336M006R0070E
TCJB336M006R0070E KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 33uF 20% 1210 E SR=70mOhm Black Resi
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук