Продукція > AVX > TCJB474M063S0400
TCJB474M063S0400 AVX
tcj-776064.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 63V 0.47uF 20% 1210 ESR=400mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук