Продукція > KYOCERA AVX > TCJB684M050S0400
TCJB684M050S0400
TCJB684M050S0400 Kyocera AVX
TCJ-2297928.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 0.68uF 20% 1210 ESR=400mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук