Продукція > KYOCERA AVX > TCJB684M063R0300E
TCJB684M063R0300E
TCJB684M063R0300E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 0.68UF 63V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Voltage - Rated: 63 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 0.68UF 63V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB684M063R0300E TCJB684M063R0300E Виробник : Kyocera AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 63V 0.68uF 20% 1210 ESR=300mOhm Black Re
товару немає в наявності
Description: Capacitor: tantalum-polymer; low ESR; 0.68uF; 63VDC; B; 1210; SMD
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: tantalum-polymer
Capacitance: 0.68µF
ESR value: 0.3Ω
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 63V DC