Продукція > KYOCERA AVX > TCJB684M063S0300
TCJB684M063S0300
TCJB684M063S0300 Kyocera AVX
TCJ-2297928.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 63V 0.68uF 20% 1210 ESR=300mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук