Продукція > KYOCERA AVX > TCJB685M025S0150
TCJB685M025S0150
TCJB685M025S0150 Kyocera AVX
TCJ-2297928.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 25V 6.8uF 20% 1210 ESR=150mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук