Продукція > KYOCERA AVX > TCJB686M006R0055E
TCJB686M006R0055E
TCJB686M006R0055E KYOCERA AVX
TCJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 68uF 20% 1210 E SR=55mOhm Black Resi.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCJB686M006R0055E TCJB686M006R0055E Виробник : Kyocera AVX TCJ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 68uF 20% 1210 E SR=55mOhm Black Resi