Продукція > KYOCERA AVX > TCJC335M063R0200E
TCJC335M063R0200E
TCJC335M063R0200E KYOCERA AVX
J_CAP-2853721.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 63V 3.3uF 20% 2312 E SR=200mOhm Black Res
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук