Продукція > TDK > TCM1005-350-2P
TCM1005-350-2P
TCM1005-350-2P TDK
774f4b49413d3d.pdf
Виробник: TDK
Common Mode Chokes Dual 35Ohm 100MHz 0.1A 1.15Ohm DCR SMD
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук