TCM1210-650-2P
TCM1210-650-2P TDK Corporation
TCM1210.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.026" (0.67mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm (Typ)
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 65 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.026" (0.67mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm (Typ), Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 65 Ohms @ 100 MHz.