Продукція > TDK > TCM2010-261-4P
TCM2010-261-4P
TCM2010-261-4P TDK
e9712_tcm_2.pdf
Виробник: TDK
Common Mode Chokes Quad 260Ohm 100MHz 0.04A 5Ohm DCR SMD
на замовлення 1480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 362
Відгуки про товар
Написати відгук