Продукція > AVX > TCN3107M035R0200
TCN3107M035R0200
TCN3107M035R0200 AVX
TCN_Undertab-934935.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 35V 100uF 20% 2924 ESR 200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук