Продукція > AVX > TCN4337M020R0100
TCN4337M020R0100 AVX
J-Cap-890240.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 330uF 50V 20% 2924 ESR 100mOhm J-CAP
на замовлення 287 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук