Продукція > KYOCERA AVX > TCN8107M040R0100E
TCN8107M040R0100E
TCN8107M040R0100E KYOCERA AVX
TCN_Undertab_3165469-3569639.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
40V 100uF 2924 20% ESR=100mOhms Blk Resin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук