Продукція > KYOCERA AVX > TCNL107M006S0200
TCNL107M006S0200
TCNL107M006S0200 Kyocera AVX
AVX_TCN-old_07182023.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 6V 100uF 1210 ESR=200mOhms 20%
на замовлення 6151 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук