Продукція > AVX > TCNN105M050R1500
TCNN105M050R1500
TCNN105M050R1500 AVX
TCN_Undertab-934935.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 50V 1uF 20% 0805 ESR=1500mOhm
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук