Продукція > AVX > TCNN475M025R0500
TCNN475M025R0500
TCNN475M025R0500 AVX
TCN_Undertab-934935.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 25V 4.7uF 20% 0805 ESR=500mOhm
на замовлення 2810 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук