Продукція > AVX > TCNS106M025R0350
TCNS106M025R0350
TCNS106M025R0350 AVX
TCN_Undertab-934935.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 25V 10uF 20% 1206 ESR=350mOhm
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук