Продукція > KYOCERA AVX > TCNT106M035R0150E
TCNT106M035R0150E KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; low ESR; 10uF; 35VDC; T; 1210; SMD; ESR: 150mΩ
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Case: T
Kind of capacitor: low ESR
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 10µF
ESR value: 0.15Ω
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 35V DC
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Manufacturer series: TCN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; low ESR; 10uF; 35VDC; T; 1210; SMD; ESR: 150mΩ, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Case: T, Kind of capacitor: low ESR, Type of capacitor: polymer, Capacitance: 10µF, ESR value: 0.15Ω, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 35V DC, Case - inch: 1210, Case - mm: 3528, Manufacturer series: TCN.