Продукція > AVX > TCNT336M025R0250E
TCNT336M025R0250E
TCNT336M025R0250E AVX
TCN_Undertab-934935.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 25V 33uF Blk Resin ESR250mOhm 1210 20%
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 33UF 25V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNT336M025R0250E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 33UF 25V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: T
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V