Продукція > KYOCERA AVX > TCNT476M016R0200E
TCNT476M016R0200E KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; low ESR; 47uF; 16VDC; T; 1210; SMD; ESR: 200mΩ
Type of capacitor: polymer
Kind of capacitor: low ESR
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 16V DC
Case: T
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Mounting: SMD
ESR value: 0.2Ω
Manufacturer series: TCN
Tolerance: ±20%
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...105°C
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; low ESR; 47uF; 16VDC; T; 1210; SMD; ESR: 200mΩ, Type of capacitor: polymer, Kind of capacitor: low ESR, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 16V DC, Case: T, Case - inch: 1210, Case - mm: 3528, Mounting: SMD, ESR value: 0.2Ω, Manufacturer series: TCN, Tolerance: ±20%, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...105°C.