Продукція > KYOCERA AVX > TCNX157M016R0100
TCNX157M016R0100
TCNX157M016R0100 Kyocera AVX
TCN_Undertab-3165469.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 16V 150uF 20% 2917 ESR=100mOhm
Написати відгук