Продукція > KYOCERA AVX > TCNX476M025R0100E
TCNX476M025R0100E KYOCERA AVX
TCN_Undertab-3165469.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 25V 47uF 20% 2917 ES R=100mohm Black Resi
на замовлення 1922 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук