Продукція > KYOCERA AVX > TCNX476M035S0150E
TCNX476M035S0150E KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 47uF; 35VDC; X; 2917; SMD; ESR: 150mΩ; TCN; ±20%
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 35V DC
Case: X
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Mounting: SMD
ESR value: 0.15Ω
Manufacturer series: TCN
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...85°C
Tolerance: ±20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; 47uF; 35VDC; X; 2917; SMD; ESR: 150mΩ; TCN; ±20%, Type of capacitor: polymer, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 35V DC, Case: X, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Mounting: SMD, ESR value: 0.15Ω, Manufacturer series: TCN, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -55...85°C, Tolerance: ±20%.