Продукція > KYOCERA AVX > TCNX476N035R0150E
TCNX476N035R0150E KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; low ESR; 47uF; 35VDC; X; 2917; SMD; ESR: 150mΩ
Type of capacitor: polymer
Kind of capacitor: low ESR
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 35V DC
Case: X
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Mounting: SMD
ESR value: 0.15Ω
Manufacturer series: TCN
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...105°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; low ESR; 47uF; 35VDC; X; 2917; SMD; ESR: 150mΩ, Type of capacitor: polymer, Kind of capacitor: low ESR, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 35V DC, Case: X, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Mounting: SMD, ESR value: 0.15Ω, Manufacturer series: TCN, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...105°C.