TCON-SL-8MM-36
TCON-SL-8MM-36 LED Lighting Inc
SLIDE_CONNECTORS.pdf
Виробник: LED Lighting Inc
Description: CBL ASSY SSL BLK/RED 36"
Packaging: Box
Color: Black, Red
Length: 36.0" (914.4mm)
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SSL BLK/RED 36", Packaging: Box, Color: Black, Red, Length: 36.0" (914.4mm), Part Status: Active.