TCOR-CL-10MM-24
TCOR-CL-10MM-24 LED Lighting Inc
DS_3372_Click_Connectors.pdf
Виробник: LED Lighting Inc
Description: CBL ASSY SSL BLK/RED 24"
Packaging: Box
Color: Black, Red
Length: 24.0" (609.6mm)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SSL BLK/RED 24", Packaging: Box, Color: Black, Red, Length: 24.0" (609.6mm).