TCPCF08476MNAR201T Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP TANT POLY 47UF 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 0805, Packaging: Cut Tape (CT), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 47 µF.
Інші пропозиції TCPCF08476MNAR201T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCPCF08476MNAR201T Виробник : Samsung Electro-Mechanics Tantalum Capacitors - Polymer 47uF 8V Tantalum Polymer Capacitor