TCPCF38105MNAR0500 Samsung Electro-Mechanics
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP TANT POLY 1UF 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1 µF
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 1UF 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 1 µF.