Продукція > AVX > TCQD107M010R0040
TCQD107M010R0040
TCQD107M010R0040 AVX
TCQ-838137.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 10V 100uF 20% ESR=40mOhms AEC-Q200
на замовлення 2791 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук