Продукція > AVX > TCQD156M025R0070
TCQD156M025R0070 AVX
TCQ-838137.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 25V 15uF 20% ESR=70mOhms AEC-Q200
на замовлення 647 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук