Продукція > KYOCERA AVX > TCQD226M020R0070
TCQD226M020R0070
TCQD226M020R0070 KYOCERA AVX
TCQ-3165397.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 20V 22uF 2917 ESR=70ohm 20% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук