Продукція > KYOCERA AVX > TCQD227M006R0025
TCQD227M006R0025
TCQD227M006R0025 Kyocera AVX
TCQ-838137.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 220uF 2917 Auto ESR=25 mOhm
на замовлення 498 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук