Продукція > KYOCERA AVX > TCQD337M004R0025
TCQD337M004R0025
TCQD337M004R0025 Kyocera AVX
TCQ-838137.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 4V 330uF 2917 Auto ESR=25 mOhm
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук