Продукція > KYOCERA AVX > TCQD476M020R0070E
TCQD476M020R0070E KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 20V 47uF 2917 ESR=70 ohm 20% AEC-Q200 Blk
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук