Продукція > AVX > TCQD477M004R0025
TCQD477M004R0025
TCQD477M004R0025 AVX
TCQ-838137.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 4V 470uF 2917 Auto ESR=25 mOhm
на замовлення 1003 шт:
Написати відгук