Продукція > AVX > TCQD686M010R0025
TCQD686M010R0025
TCQD686M010R0025 AVX
TCQ-838137.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 10V 68uF 20% ESR=25mOhms AEC-Q200
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук