Продукція > AVX > TCQD686M010R0040
TCQD686M010R0040
TCQD686M010R0040 AVX
TCQ-838137.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 10V 68uF 20% ESR=40mOhms AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук