Продукція > AVX > TCQD686M010R0040E
TCQD686M010R0040E
TCQD686M010R0040E AVX
TCQ-838137.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 10V 68uF 2917 Auto E SR=40Ohm Blk Resin
на замовлення 342 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук