TCTAL0E227M8R
TCTAL0E227M8R KYOCERA AVX
tct_al-e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 2.5V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm
Manufacturer Size Code: AL
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 2.5V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm, Manufacturer Size Code: AL, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCTAL0E227M8R TCTAL0E227M8R Виробник : KYOCERA AVX tct_al-e.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 2.5V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: AL
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TCTAL0E227M8R TCTAL0E227M8R Виробник : KYOCERA AVX tct_series-3218634.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5 VDC 220 uF 1206 20 % ESR=2.5 mOhms