Продукція > KYOCERA AVX > TCTAL1A107M8R-V2
TCTAL1A107M8R-V2
TCTAL1A107M8R-V2 KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TCT MN02 NAVY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: AL
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TCT MN02 NAVY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: AL, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.