TD100M16
TD100M16 NTE Electronics, Inc
td.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP TANT 100UF 20% 16V RADIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.354" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 197 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 16V RADIAL, Packaging: Bag, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.354" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 16 V.